POZNAJ POZOSTAŁE CZASOPISMA V
pzwl_small
BIEŻĄCY NUMER
Położna. Nauka i Praktyka 2/2018
ISSN: 1898-6862
3 PKT ZA PUBLIKACJE

II Małopolska konferencja dla pielęgniarek zaprasza!

  • 2018-02-12
Małopolska Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Krakowie oraz Instytut Pielęgniarstwa i Położnictwa Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Jagiellońskiego – Collegium Medicum, zapraszają do uczestnictwa w II Małopolskiej konferencji dla pielęgniarek „Wielowymiarowość współczesnego pielęgniarstwa”. To już kolejna z cyklicznych konferencji szkoleniowych zorganizowanych przez Małopolską Okręgową Izbę Pielęgniarek i Położnych w Krakowie. Tematyka spotkania będzie dotyczyła zagadnień związanych z samodzielnością zawodową pielęgniarek. Zaprezentowane zostaną nowoczesne rozwiązania i kierunki rozwoju praktyki pielęgniarskiej. Spotkanie odbędzie się 13-14 kwietnia w Bochni. Organizatorzy zapraszają do udziału pielęgniarki, położne, lekarzy, członków kół studenckich oraz wszystkie inne osoby zainteresowane proponowaną problematyką. Tematyka wiodąca sesji plenarnych:
  • Zdarzenia niepożądane w praktyce pielęgniarskiej.
  • Problemy etyczno–prawne w praktyce pielęgniarskiej.
  • Kierunki i czynniki determinujące rozwój pielęgniarstwa w teorii i praktyce.
  • Problemy w obszarach pielęgniarstwa klinicznego poszczególnych specjalności (pielęgniarstwo chirurgiczne, zachowawcze, pediatryczne, psychiatryczne, operacyjne, anestezjologiczne i intensywnej opieki, geriatryczne, kardiologiczne, onkologiczne, w dziedzinie promocji zdrowia i edukacji zdrowotnej i inne).
Opłata konferencyjna wynosi 80 zł dla członków MOIPiP oraz studentów pielęgniarstwa, 295 zł dla pozostałych uczestników. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu pod nr tel.: (12) 422-88-54.

Comments